Firma Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Prudnik
Henniges Automotive Prudnik sp. z o. o.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe działanie i utrzymanie procesów produkcyjnych,
  • Wdrażanie i koordynowanie projektów optymalizujących procesy produkcyjne,
  • Implementacja nowych rozwiązań i procesów,
  • Poprawianie jakości nadzorowanych procesów,
  • Przygotowywanie dziennych, tygodniowych, miesięcznych i rocznych raportów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lat,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka niemieckiego mile widziana),
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office,
  • Kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dynamiczne środowisko pracy,
  • Przyjemną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej firmie,
  • Realizacja nowych projektów (START UP)
Osoby zainteresowane tą ofertą proszone są o wysłanie swojego CV poprzez przycisk poniżej.