Whoohoo Poland Sp. z o.o.
Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o.
Whoohoo® jest międzynarodową firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w naborach Specjalistów oraz Inżynierów. Nasi Pracownicy pracują u naszych Klientów w branżach: Engineering, Construction, Manufacturing, Finance, IT, Pharma&Medical oraz SSC/BPO.

Whoohoo® należy do holenderskiego holdingu Maandag® który poprzez sieć 14 biur od ponad 25 lat zajmuje się w rekrutacją specjalistyczną w Holandii. Whoohoo® korzystając z wieloletniego doświadczenia rekrutacyjnego naszej spółki matki umacnia swoją pozycję na rynku europejskim poprzez sieć 10 oddziałów zlokalizowanych w Belgii, Niemczech i Polsce.

Dla naszego Klienta, Firmy z branży spożywczej poszukujemy osoby Osoby na stanowisko:

Inżynier procesu

Lokalizacja: Nysa

Główne obowiązki:

  • Analizuje dane pochodzące z procesów potrzebne do identyfikacji miejsc wymagających optymalizacji,
  • Ustala i realizuje plan wdrożenia usprawnień procesowych zgodnie z listą priorytetów,
  • Zapewnia przestrzeganie technologii produkcji w celu utrzymania standardu jakości produktów,
  • Planuje szkolenia na stanowisku pracy zapewniające stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników,
  • Proponuje nowe rozwiązania techniczno-organizacyjne w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy, poprawy jakości produkowanego asortymentu, intensyfikacji produkcji oraz optymalizacji zużycia materiałów,
  • Waliduje istniejące oraz przyszłe procesy produkcyjne.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Inżynieria Produkcji, Inżynieria Procesu, Technologia),
  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość specyfiki eksploatacji maszyn i urządzeń linii technologicznej oraz przepisów BHP,
  • Nastawienie na współpracę i orientacja na cele,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia
  • Doskonałą atmosferę w pracy