Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Stosowanie, wdrażanie metod ciągłego doskonalenia (Lean manufacturing) w celu poprawienia jakości produkcji i opłacalności;
  • Identyfikowanie obszarów do poprawy i definiowanie problemów, rekomendowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań;
  • Udział w analizach i odnajdywaniu przyczyn niezgodności, opracowywanie działań korygujących;
  • Koordynowanie procesu ciągłego doskonalenia w celu zmaksymalizowania jakości i zwiększenia wydajności;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w celu zapewnienia zgodności procesów produkcyjnych;
  • Opracowywanie, doskonalenia i utrzymywanie standardów dokumentacji produkcyjnej w całej organizacji;
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu harmonogramu i procedur utrzymania i konserwacji prewencyjnej we współpracy z Kierownikiem Produkcji i innymi członkami organizacji;
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu raportów 8D

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku inżynierii mechanicznej / przemysłowej i pokrewne;
  • Kilkuletnie doświadczenie w rozwoju procesu na stanowisku inżynier produkcji / procesu i pokrewne oraz doświadczenie w stosowaniu Lean Six Sigma;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Doświadczenie w formowaniu/wytłaczaniu metali - mile widziane;
  • Doświadczenie z automatyzacją procesów produkcyjnych - mile widziane.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i wiedzy;
  • Atrakcyjne benefity i dodatki do wynagrodzenia zasadniczego;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
  • Możliwość rozwoju, odbywania szkoleń i kursów finansowanych przez pracodawcę;
  • Pracę w systemie 1-zmianowym (8:00-16:00) od poniedziałku do piątku.

Numer referencyjny: AIM/02/2019/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.