Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym poszukuje osób na stanowisko:

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Obowiązki:

• Optymalizacja procesu produkcyjnego,

• Udział we wdrażaniu nowych projektów oraz utrzymanie bieżących

• Nadzór nad terminową realizacją harmonogramu, zapewnienie przepływu informacji pomiędzy zaangażowanymi działami,

• Nadzór nad zapewnieniem dobrego stanu technicznego stanowisk produkcyjnych, odbiór i testy nowych narzędzi,

• Koordynowanie działań związanych z zapewnieniem jakości,

• Odpowiedzialność za dokumentację technologiczną,

• Kontakty z dostawcami

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane chemiczne,

• Min. trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

• Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),

• Znajomość narzędzi optymalizacji procesu produkcyjnego

• Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,

• Umiejętność pracy pod presją czasu,

• mile widziana znajomość systemów klasy ERP

Oferujemy:

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach struktur międzynarodowej firmy,

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM. W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria