Opis stanowiska pracy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 6000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Do jednego z naszych oddziałów obecnie poszukujemy :

INŻYNIERA PROCESU

Obowiązki:

  • zarządzanie i nadzorowanie przebiegu procesu produkcji z uwzględnieniem SPC, Cpk, Cmk,
  • uczestnictwo w planowaniu procesów produkcyjnych, kalkulacja produktu, plany kontroli,
  • kontrola i optymalizacja kosztów produkcyjnych (OEE, produktywność, Scrap Rate)
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem procesów technologicznych oraz dokumentacją systemową i stanowiskową (FMEA, Flow Chart, Instrukcje Pracy, Instrukcje Kontroli, itp.),
  • planowanie i aktualizacja czasów produkcyjnych włącznie z analizą ilości osób niezbędnych do wykonania zadanych zleceń produkcyjnych,
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień procesowych (Lean Management),
  • współpraca z pozostałymi działami firmy (Produkcja, Logistyka, Jakość, UR,),

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki: Zarządzanie Produkcją, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w planowaniu i organizacji procesów produkcji, preferowana branża automotive,
  • znajomość wymagań normy ISO/TS 16496 lub ISO 13485,
  • znajomość systemów i narzędzi jakościowych (Raport 8D, PPAP, APQP),
  • znajomość zagadnień i technik w zakresie kalkulowania produktów, przygotowania specyfikacji zamówieniowej dla maszyn, urządzeń, narzędzi, itd.
  • bardzo dobre zdolności w komunikacji i współpracy zespołowej,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość systemu SAP w zakresie planowania produkcji i kalkulacji będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole,
  • kontakt z najnowszymi technologiami oraz udział w międzynarodowych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • stabilną i ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym,
  • stały kontakt z językiem angielskim /niemieckim,
  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,

Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy u kandydata i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej - w tym wymagań dotyczących wynagrodzenia, najwcześniejszą datą możliwości rozpoczęcia pracy.

Prezentacja firmy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive