Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

inżynier procesu

Nr ref.: 20383
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • optymalizacja procesów produkcyjnych
  • wspieranie działu produkcji w rozwiązywaniu problemów związanych z przebiegiem procesów produkcyjnych
  • nadzorowanie projektów usprawniających proces produkcyjny

Oczekiwania:

 • wykształcenie techniczne - mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, chemia lub pokrewne
• około 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• doświadczenie w zakresie metod kontroli procesów i zapewniania jakości np. SPC, FMEA
• doświadczenie w zakresie inżynierii procesów produkcyjnych/organizacji systemów produkcyjnych/zarządzaniu produkcją, lub zarządzaniu obszarem utrzymania ruchu
• znajomość metod optymalizacji procesów produkcyjnych oraz metod i narzędzi Lean Manufacturing
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• doświadczenie w prowadzeniu projektów
• znajomość przepisów BHP oraz metod ryzyka
• wysokie umiejętności analityczne
• umiejętność rozwiązywania problemów
• umiejętność pracy w zespole
• dobra znajomość pakietu MS Office, MS Project, AutoCad

Oferta:

 • pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym o wysokich standardach
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• szkolenia
• codzienny kontakt z językiem angielskim
• dostęp do nowoczesnych technologii
• możliwość ciągłego doskonalenia się i pogłębiania wiedzy
• możliwość wyjazdów międzynarodowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)