Inżynier procesu wtrysku

Moltton

Tychy, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i koordynacja procesu wtrysku (rozwiązywanie problemów technicznych, korekty parametrów),
  • Dobór i optymalizowanie parametrów pracy maszyn wtryskowych,
  • Tworzenie dokumentacji procesowej,
  • Uczestniczenie w nowych uruchomieniach,
  • Ciągłe doskonalenie procesów w celu zwiększenia efektywności produkcji oraz poprawy jakości produktów,
  • Wdrażanie nowych standardów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Praktyczna znajomość procesu wtrysku,
  • Praktyczna znajomość narzędzi ciągłego doskonalenia (Lean Manufacturing),
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji procesowej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności analityczne,
  • Gotowość do relokacji na południe Polski.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Wsparcie w relokacji,
  • Umowę o Pracę,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę pełną wyzwań.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton