Inżynier Procesu / Technolog

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży technicznej, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Procesu / TechnologMiejsce pracy: Gdynia
Zadania:
  • Uczestnictwo w budowie nowych linii produkcyjnych (m.in. przygotowywanie koncepcji linii, przepływów logistycznych, uczestnictwo w instalacjach linii)
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych w zakresie produkcji
  • Bieżące wspomaganie Działów Produkcji i Jakości w rozwiązywaniu problemów natury technologicznej
  • Ciągłe usprawnienia procesów produkcyjnych w celu osiągnięcia lepszej wydajności i ergonomii pracy oraz zwiększenia niezawodności
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej i parametrów procesu
  • Analizowanie i proponowanie działań usprawniających w zakresie powierzonych projektów
  • Projektowanie i uruchamianie nowych procesów technologicznych z uwzględnieniem wymagań klienta, czasów operacyjnych, wydajności, ergonomii i zasad Lean Management
  • Przeprowadzanie prób technologicznych

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższym technicznym (preferowane: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • Doświadczanie w koordynacji rozwoju istniejących linii produkcyjnych oraz wdrażania nowych procesów produkcyjnych
  • Znajomość budowy maszyn produkcyjnych i ich optymalizacji
  • Bardzo dobrą znajomością obsługi środowiska Office w szczególności Excel, Word, Power Point i umiejętnością ich praktycznego wykorzystania do przygotowywania porównań, zestawień, analiz, prezentacji itp.
  • Znajomością programu AutoCAD na poziomie umożliwiającym sprawne wykonywanie prostych rysunków

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Stabilność zatrudnienia oraz możliwość podwyższania kwalifikacji
  • Pracę z innowacyjnymi produktami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.