Inżynier Procesu Produkcyjnego

Sii Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zatrudniając ponad 1800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Pierwszy projekt będzie realizowany w okolicach Poznania.

    • Udział we wdrażaniu i uruchamianiu linii i gniazd produkcyjnych dla wiodącego producenta z branży motoryzacyjnej
    • Opracowanie projektu linii technologicznej montażu nadwozi (dokumentacji technicznej i technologicznej)
    • Przygotowanie i opieka nad technicznym wyposażeniem linii produkcyjnych
    • Wybór i kwalifikacja dostawców
    • Nadzór nad instalacją urządzeń montażowych i kontrolnych

WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne oraz doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej
    • Dobra znajomość zagadnień z zakresu planowania procesów montażowych i projektowania linii montażowych w przemyśle motoryzacyjnym
    • Co najmniej 3 lata doświadczenia w przemyśle motoryzacyjnym lub pokrewnym
    • Znajomość programów CAD
    • Umiejętność samodzielnej pracy według harmonogramu
    • Znajomość obsługi MS Office
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
    • Mile widziana znajomość ISO/TS 16949
    • Praktyczne doświadczenie w budowie maszyn i automatyzacji na liniach produkcyjnych

OFERUJEMY:

    • Udział w międzynarodowym projekcie, docelowo samodzielne prowadzenie projektów
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stabilność zatrudnienia
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Doskonałą atmosferę pracy

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie