INŻYNIER PROCESU PRODUKCJI

PRESS GLASS S.A.

Radomsko, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego oddziału w Radomsku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • analizę procesów produkcyjnych
  • projektowanie i wdrażanie nowych technologii i wdrażanie ich w obszarze produkcji
  • technologię związaną z przetwarzaniem szkła
  • doradztwo techniczne
  • kontakt z kontrahentami
  • przygotowywanie i aktualizowanie instrukcji procesowych
  • kontrolę zgodności stosowania przyjętych norm produkcyjnych

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności analitycznych oraz organizacyjnych
  • wzorowej systematyczności, dokładności i dbałości o szczegóły
  • innowacyjności i elastyczności w podejmowanych działaniach
  • prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
  • uczestnictwo w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole

Prezentacja firmy

Głównym celem PRESS-GLAS jest utrzymanie wiodącej pozycji na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca BPO / outsourcing