Kierownik Produkcji (rozdzielnice elektryczne)

MONDI Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • przygotowanie produkcji, maszyn, narzędzi, stanowisk pracy,
  • realizowanie planu produkcji małoseryjnej/jednostkowej,
  • współodpowiedzialność za budowę i organizację nowego zakładu produkcji rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia,
  • sporządzanie dokumentacji (zgodnie z procedurą zapewnienia jakości produkcji obejmującej: produkcję, kontrolę końcową i badania wyrobów w celu zapewnienia, że produkowane wyroby są zgodne z typem opisanym w certyfikacie badania typu),
  • dobór podległego zespołu,
  • zapewnienie jakości wytwarzanego produktu przy zachowaniu najwyższych standardów
  • kontrolowanie kosztów produkcji i ich optymalizacja,
  • nadzorowanie zamówień materiałów do produkcji,
  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych.

Oferujemy:

  • udział w budowie i uruchomieniu nowoczesnego zakładu produkcyjnego w bardzo wąsko wyspecjalizowanej branży,
  • szanse na dynamiczny rozwój wraz ze wzrostem mocy produkcyjnych zakładu,
  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie, będącej liderem w swojej branży,
  • umowę o pracę,
  • długofalową współpracę,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz zaangażowania w powierzony projekt,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryka, automatyka, elektrotechnika, itp.),
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze automatyki lub elektryki przemysłowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • świadomość znaczenia i wagi jakościowych aspektów funkcjonowania produkcji,
  • mile widziana umiejętność zarządzania zespołem (organizacji pracy, motywowania),
  • gotowość do ciągłej nauki i doskonalenia.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją i doradztwem personalnym, a HR znaczy dla nas H... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy