Inżynier procesu (m/k)

Trenkwalder Polska

Łódź, łódzkie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • doskonalenie istniejących oraz wdrażanie nowych procesów produkcyjnych,
  • optymalizacja metod obsługi procesu pod kątem jakości, wydajności i kosztów,
  • optymalizacja maszyn i narzędzi,
  • tworzenie dokumentacji technologicznej dotyczącej procesu produkcyjnego,
  • organizacja pracy i nadzorowanie podległego zespołu techników,
  • planowanie działań utrzymania ruchu, tworzenie planów konserwacji i napraw.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki, mechaniki, elektroniki,
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • znajomości zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dobra znajomość programu Excel,
  • podstawowa znajomość AutoCAD (rysunki 2D),
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu.

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją nowych procesów, instalacją nowych urządzeń oraz projektów usprawniających,
  • znajomość zasad Lean Manufacturing,
  • znajomość Six Sigma,
  • doświadczenie w planowaniu działań utrzymania ruchu.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.