Inżynier procesu (m/k)

Trenkwalder

Legnica, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica
Obowiązki:
  • czynny udział przy planowaniu i industrializacji nowych procesów/projektów,
  • tworzenie specyfikacji technicznych maszyn, niezbędnych do zakupów nowych maszyn/urządzeń,
  • tworzenie dokumentacji procesów technologicznych takich jak: mapy inwestycyjne, instrukcje pracy, karty technologiczne, karty parametrów,
  • opracowywanie planu rozmieszczenia maszyn w gniazdach produkcyjnych,
  • współudział w ocenie FMEA procesu,
  • analizowanie danych odnośnie efektywności prowadzonych procesów oraz po przeprowadzonych próbach (produktywność, poziom braków),
  • definiowanie parametrów procesu technologicznego oraz metod ich kontroli, sprawdzanie i monitorowanie parametrów i zapisów technologicznych,
  • koordynację uruchomienia produkcji nowego produktu oraz rozwiązywanie bieżących problemów procesu,
  • ciągłe doskonalenie procesów z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing w celu uzyskania założonych wyników, poprawy jakości i wydajności w bieżących i nowych projektach,
  • współpracę z działami produkcji, jakości, konstruktorów, technologów, projektów, planowania i logistyki w firmie w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, także w obszarze technicznym,
  • doświadczenie we wdrażaniu projektów produkcyjnych,
  • znajomość procesów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym,
  • znajomość praktyczna narzędzi Lean Manufacturing, VSM, AutoCad oraz metod FMEA, PDCA, DoE,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,
  • możliwość wdrażania podczas pracy własnych pomysłów i usprawnień,
  • możliwość porozumiewania się i rozwijania znajomości języków obcych: angielski, niemiecki - dofinansowanie do nauki,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i posiadanych kompetencji,
  • nagrody uznaniowe,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • grupowe ubezpieczenia pracownicze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy