Inżynier Procesu CNC (M/F)

Michael Page

dolnośląskie, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla mojego Klienta, firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuję Inżyniera/Technologa procesu CNC.

Osoba ta będzie odpowiadała za rozwój nowych procesów i/lub rozwój procesu produkcji nowych wdrożeń produktów. Od kandydatów wymaga się doskonałych umiejętności komunikacyjnych w mowie i piśmie. Preferowana znajomość systemu CAD oraz duże doświadczenie w programowaniu maszyn CNC.

Informacje o kliencie

Mój Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, z uwagi na dynamiczny rozwój, poszukuje inżyniera lub doświadczonego technologa na stanowisko Inżynier procesu obróbki skrawaniem. Atutem doświadczenia zawodowego kandydata będzie udział lub koordynacja we wdrażaniu nowych procesów.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialny za współpracę z Inżynierem ds. Jakości w celu opracowania planów jakościowych i zapewnienia zgodności z Dobrymi Praktykami Produkcyjnymi (Good Manufacturing Practices),
  • Szkolenie pracowników z zakresu obowiązków na stanowisku pracy,
  • Możliwość szkolenia pracowników na podobnych stanowiskach.
  • Stopień inżynierski na kierunku mechanicznym, produkcyjnym, inżynierii jakości lub doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagana gruntowna wiedza w zakresie inżynierii planowania produkcji przemysłowej, narzędzi i praktyk produkcyjnych z wykorzystaniem technologii CNC.
  • Wymagana znajomość statystycznej metody zarządzania jakością (SPC).

Profil kandydata

  • Odpowiedzialność za współpracę w ramach zespołu w poszczególnych komórek w celu poprawy obsługi klienta, ograniczenie ilości odpadów, zmniejszenie czasu realizacji, poprawy przepływu produktów, obniżenie kosztów produktu i zapewnienie sprawnego wdrożenia nowych produktów.
  • Odpowiedzialność za następujących czynności: zarządzanie projektem, kontrolą rozwoju procesu, opracowaniem instrukcji stanowiskowej pracy i szkolenie operatorów w procesach produkcyjnych.

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Praca w przyjaznej, otwartej atmosferze
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: dolnośląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page