Inżynier Procesu (Automotive)

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

Opis stanowiska:
• Wdrażanie, monitorowanie i kontrola linii produkcyjnej
• Stałe ulepszanie procesów produkcyjnych na podległej linii w obszarze sprzętu i narzędzi
• Przygotowywanie kalkulacji (procesu i wyposażenia) niezbędnych do wyceny nowych produktów oraz wprowadzenia zmian w istniejących produktach
• Określanie niezbędnych inwestycji i ich kosztów
• Współudział w wyborze dostawców (we współpracy z zespołem projektowym)
• Rozwiązywanie problemów technicznych na podległej linii we współpracy z pracownikami UR
• Udział w opracowywaniu FMEA
• Przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych
• Nadzór nad dokumentacją procesu produkcji

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie produkcją, mechanika maszyn i pokrewne, robotyka i automatyka)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej poparte wymiernymi osiągnięciami
• Sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną
• Samodzielność, podejmowanie inicjatywy, umiejętność pracy zespołowej
• Ugruntowana wiedza z zakresu automatyki

Oferujemy:
• Atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
• Wysoką kulturę pracy
• Zatrudnienie w firmie o polityce personalnej zorientowanej na rozwój pracownika i pracę zespołową

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.