Inżynier oprogramowania - Kraków

Baseline

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy studentów i absolwentów z Krakowa i okolic do wsparcia zespołu specjalistów zajmujących się rozwojem i utrzymaniem systemu webowego dedykowanego dla biznesu.

Jeżeli znasz podstawy języka SQL oraz technologie webowe, lubisz pracę z komputerem i ludźmi oraz charakteryzujesz się nienagannym stylem pracy i wysoką kultura osobistą - wyślij do nas swoje cv.

Oferujemy zatrudnienie w młodym zespole kreatywnych osób oraz szeroki dostęp do nowych technologii i narzędzi pracy.

Wymagania

T-SQL, Sql Server, jQuery

Prezentacja firmy

Baseline specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy