INŻYNIER NARZĘDZIOWY / Tooling Engineer

Adient Poland Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach. Ponadto firma Adient zajmuje dobrą pozycję na rozwijającym się rynku chińskim, gdzie uczestniczy w 17 przedsięwzięciach typu joint-venture w branży siedzeń, które posiadają 60 zakładów produkcyjnych w 32 miastach.

Firma Johnson Controls jest światowym liderem w branży foteli samochodowych, systemów dachowych i drzwi, oraz tablic przyrządów i elektroniki samochodowej. Dzięki naszym produktom, technologiom i zaawansowanym możliwościom produkcyjnym wspieramy wszystkich głównych producentów samochodów w dywersyfikowaniu oferty pojazdów. Mamy ponad 200 fabryk, zatrudniających ponad 80.000 pracowników na całym świecie, dzięki czemu jesteśmy tam, gdzie klienci nas potrzebują. Konsumenci doceniają komfort i styl naszych produktów. Dotyczy to zarówno pojedynczych elementów, jak i gotowych wnętrz w ponad 30 mln produkowanych rocznie pojazdów.

Do naszego zakładu w Żorach poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie form w ruchu ciągłym;
  • Codzienne monitorowanie stanu form na produkcji;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z utrzymaniem form;
  • Przygotowanie planów napraw form (TPM) oraz monitorowanie postępu napraw
  • Pomoc w koordynacji pracy działu
  • Wprowadzanie usprawnień na podległym obszarze
  • Proponowanie rozwiązań w celu wyeliminowania problemów związanych z narzędziem
  • Nadzór i współpraca z dostawcami narzędzi oraz odbiór techniczny narzędzi
  • Zarządzanie magazynem części zamiennych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – mechaniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 1rok);
  • Znajomość budowy i działania form do produkcji pianek poliuretanowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość programów CAD 2D/3D, znajomość rysunku technicznego,
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy i/lub żurawia, oraz wózka widłowego – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, ( Excel z programowaniem VBA)

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Doskonałą atmosferę pracy

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych (CV w języku polskim i angielskim)

z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego oraz list motywacyjny pod adresem:

Johnson Controls Foam Sp. z o.o.

ul.Wygoda 6

44-240 Żory

Lub na adres mailowy:

Miejsce pracy: Żory
Największą wartością Adient są nasi pracownicy. To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów. Każdego dnia.
Dołącz do Adient.
Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez kliknięcie przycisku Aplikuj.