Opis stanowiska pracy

  • Programowanie oraz pomiary na maszynach współrzędnościowych
  • Nadzór nad środkami kontrolno-pomiarowymi
  • Statystyczna kontrola procesu
  • Wzorcowanie PPAP

Oferujemy:

  • Nowoczesne zaplecze techniczne
  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet medyczny i inne benefity

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość zasad metrologii
  • Znajomość rysunku technicznego, wymiarowania GD&T
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • Język angielski

Mile widziane

  • Umiejętność posługiwania się współrzędnościowymi maszynami pomiarowymi
  • Znajomość systemów CALYPSO,PolyWorks, PiWeb
  • Znajomość metod statystycznych
  • Znajomość specyficznych wymagań branży motoryzacyjnej IATF 16949, VDA

Prezentacja firmy

PLAST-MET Automotive Systems jest producentem metalowych komponentów tło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis