Inżynier mechanik (m/k)

Trenkwalder

Kraków, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • organizacja pracy zespołu w sposób zapewniający skuteczne i fachowe naprawy maszyn i urządzeń,
  • odpowiedzialność za stan techniczny maszyn, urządzeń i infrastruktury oraz za sprawne funkcjonowanie linii produkcyjnych,
  • planowanie i przeprowadzanie przeglądów technicznych i serwisowych maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji zużycia części zamiennych, bieżących napraw i przeglądów rocznych.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie - techniczne (mile widziane wyższe - techniczne),
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu personelem technicznym,
  • praktyczna znajomość zagadnień mechaniki i automatyki,
  • wiedza z zakresu procesów produkcyjnych oraz znajomość maszyn produkcyjnych,
  • umiejętność czytania i wykonania rysunku technicznego,
  • świetna organizacja pracy pracy, zaangażowanie, kreatywność i rzetelność.
Oferujemy:
  • stabilną pracę u lidera w branży,
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • atrakcyjne zarobki uzależnione od posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • pracę w zespole najlepszych profesjonalistów w branży,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy