Inżynier mechanik - konstruktor

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1123759

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Gliwic, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera mechanika.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie elementów z tworzyw sztucznych, tłoczonych części i zespołów
  • Udział w testach i rozwoju produktów (w tym tworzenie specyfikacji,DFMEA
  • Nadzór podczas testowania i walidacji produktów
  • Współpraca z kierownikami projektów, inżynierami operacyjnymi, produkcyjnymi, w celu zapewnienia, że produkty są zaprojektowane do produkcji seryjnej

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w projektowaniu elementów z tworzyw sztucznych oraz projektowaniu i opracowywaniu produktów
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania 3D (Creo/Catia/SolidWorks/NX)
  • Znajomość dokumentacji technicznej
  • J. angielski - minimum B1

Oferujemy:

  • Interesująca praca w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach wraz z doświadczonymi specjalistami
  • Zewnętrzne i wewnętrzne programy szkoleniowe
  • Prywatna opieka medyczna; ubezpieczenie sportowe i grupowe na korzystnych warunkach
  • Przyjemne środowisko pracy i elastyczne godziny pracy

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy