Inżynier Mechanik/Konstruktor (Interiors BU)

Collins Aerospace

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jakie wyzwania czekają na Ciebie na nowym stanowisku?

  • Projektowanie nowych produktów, optymalizacja produktów już istniejących oraz praca nad rozwojem nowych technologii, w szczególności z obszaru systemów ewakuacji w samolotach
  • Analiza wymagań technicznych
  • Praca nad nowymi koncepcjami produktu
  • Obliczenia wytrzymałościowe i funkcjonalne
  • Dobór materiałów i technologii
  • Modelowanie 3D oraz weryfikacja konstrukcji
  • Współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa przy projektowaniu, testach, tworzeniu dokumentacji podczas całego cyklu życia produktu
  • Współpraca z inżynierami z USA

Co jest dla nas ważne:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, inżynieria lotnictwa lub pokrewne)
  • Preferowane min. 4 lata doświadczenia w konstruowaniu podzespołów, komponentów mechanicznych lub elektromechanicznych
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu zaworów pneumatycznych
  • Doświadczenie w produkcji dokumentacji technicznej – detalicznej oraz złożeniowej
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość procesów wytwarzania:
  • Znajomość technologii wytwarzania kompozytów i technologii przyrostowych (additive manufacturing) będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość narzędzi CAD – preferowane Creo/ProE, Catia
  • Praktyczna znajomość GD&T (ISO, ASME)
  • Znajomość systemu Teamcenter PLM będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość podstawowych metod obliczeń wytrzymałościowych
  • Inicjatywa oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Wymagania

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Prywatny Program Emerytalny
  • Scholar Program
  • Siłownię firmową
  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’ ​

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria