Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 poszukuje dla swojego Klienta działającego na terenie południowych Niemiec kandydatów na stanowiska:
INŻYNIER LOTNICZY
(praca w znanym europejskim koncernie lotniczym)

Do pracy w następujących specjalnościach:

- Konstruktor lotniczy
- Inżynier testów i prób statycznych
- Inżynier ds. budowy i konstrukcji silników lotniczych
- Inżynier osprzętu i wyposażenia

do pracy w zakładach w Augsburgu i Donauwoerth.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie wg stawki od 20€ do 30€ brutto za godzinę w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
- pracę w renomowanej, dużej firmie niemieckiej z wieloletnimi tradycjami

Wymagania

Wymagane:
- znajomość języka ANGIELSKIEGO przynajmniej na poziomie komunikatywnym
- wykształcenie wyższe techniczne (kierunki lotnicze, mechaniczne lub elektryczne)
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży lotniczej przynajmniej 3 lata

oraz
- motywacja, zaangażowanie w pracy
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Mile widziane / Preferowane
- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- znajomość oprogramowania typu CATIA, CADCAM
- posiadanie samochodu osobowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
13 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne