Inżynier Kontraktu w branży ogólno-budowlanej

Palmett Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w budowie terenów publicznych poszukuje osoby odpowiedzialnej za koordynację wszelkich działań związanych z kontraktem budowlanym. Weryfikację dokumentacji projektowej, tworzenie harmonogramu robót, zbieranie ofert ich analizę, a następnie przygotowywanie zleceń na wybrane dostawy i usługi. Komunikację z zamawiającym i podwykonawcami. Prowadzenie dokumentacji kontraktu w niezbędnym zakresie. Przygotowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej.

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku. Umiejętność obsługi programów AutoCad, pakietu MS Office oraz MS Projekt lub podobnego, a także programów do kosztorysowania typu Norma. Posiadanie wiedzy z zakresu przepisów prawa budowlanego i BHP. Prawo jazdy kat. B. Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi będą dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Stale rozwijająca się Firma z ponad 10 letnią historią o ugruntowanej po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie motywacyjne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria