Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją projektu „Wirtualna klinika równowagi” współfinansowanego w ramach programu „Profilaktyka i leczenie chorób cywilizacyjnych STRATEGMED” firma European Rehabilitation Clinic Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko

INŻYNIER KONSTRUKTOR

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Opracowanie założeń konstrukcyjnych urządzeń rehabilitacyjnych,
  • Projektowanie konstrukcji, dobór materiałów i podzespołów,
  • Symulacje i analizy wytrzymałościowe,
  • Montaż demonstratorów technologii i urządzeń protypowych,
  • Monitorowanie rynku rozwiązań technologicznych,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznych,
  • Prowadzenie badań i testów,

Wymagania

  • Umiejętności projektowania w programie Solidworks lub Autodesk Inventor,
  • Doświadczenie w zakresie inżynierii biomedycznej,
  • rozwinięte zdolności manualne,
  • samodzielność,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski komunikatywny
  • mile widziane doświadczenie programistyczne (C, C++)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę przy realizacji prac badawczo-rozwojowych,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • ścisłą współpracę z jednostkami naukowymi i akademickimi.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)"

Prezentacja firmy

Spółka European Rehabilitation Clinic Sp. z o.o. jest nowym podmiotem n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria