Inżynier Konstruktor

Arche Consulting

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie konstrukcji 3D/2D dla nowych produktów,
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących artykułach,
  • analiza i ocena konstrukcji ze względu na jej: koszty wytworzenia, funkcjonalność oraz możliwości wykorzystania w procesie produkcji,
  • współpraca w zakresie ustaleń technicznych z uczestnikami zespołu projektowego,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • weryfikacja dokumentów technicznych oraz produkcyjnych w celu dopuszczenia wyrobu do produkcji seryjnej.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (np. budowa maszyn, elektryka, elektromechanika),
  • doświadczenie na stanowisku konstruktora (np. maszyn, oprzyrządowania, urządzeń elektromechanicznych, form wtryskowych),
  • znajomości oprogramowania CAD 3D,
  • zaawansowana znajomość j. angielskiego,
  • samodzielności, elastyczności, kreatywności.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria