Inżynier konstruktor- technolog

Polski HR Doradztwo Personalne

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy z branży konstrukcji spawanych poszukujemy :

Inżynier Konstruktor- technolog

Miejsce pracy: Katowice

2. Zadania realizowane na stanowisku:
a) główne:
• opracowywanie dokumentacji warsztatowej;
• organizowanie procesów technologicznych w zakresie produkcji konstrukcji stalowych;
• bilansowanie materiału podstawowego (blachy, kształtowniki).
b) dodatkowe:
• przygotowanie programów CNC;
• koordynacja przydzielonych projektów;
• wprowadzanie nowych technologii, innowacji i usprawnień.

Wymagania

3. Profil kandydata:

a) staż pracy/doświadczenie (branża, typ firmy) - doświadczenie na stanowisku technologa i/lub konstruktora w przemyśle konstrukcji spawanych;

b) wykształcenie –wykształcenie wyższe techniczne;

c) znajomość języków obcych –znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

d) obsługa programów komputerowych – bardzo dobra znajomość oprogramowania AUTOCAD 2D; mile widziane 3D (Inventor); Bardzo dobra znajomość MS Office.

4. Dodatkowe umiejętności i kwalifikacje:

a) Bardzodobra znajomość rysunku technicznego;

b) Znajomość technologii spawania, obróbki metalu (cięcie, wiercenie, szlifowanie), zabezpieczeń antykorozyjnych;

c) Umiejętność tworzenia dokumentacji warsztatowej.

Prezentacja firmy

Firma HR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria