Inżynier Konstruktor (moduły poduszek powietrznych)

Autoliv Poland Sp z o.o.

Oława, Brzeg, Oława, Wrocław, dolnośląskie

Od: Autoliv Poland Sp z o.o.
Miejsce pracy: Oława, Brzeg, Oława, Wrocław

OFERUJEMY:

  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży automotive safety
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie nowych rysunków i modeli modułów poduszek powietrznych oraz komponentów wchodzących w skład modułu
  • Projektowanie oprzyrządowania wspierającego produkcję, prototypownię oraz laboratorium
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących modułach poduszek powietrznych
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)
  • Praktyczna znajomość reguł projektowania w programie CATIA V5
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre zdolności analityczne