Inżynier Konstruktor (budownictwo)

NeoStrain Sp. z o.o.

30-702 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Przygotowywanie koncepcji dla systemów monitorowania różnych konstrukcji budowlanych
• Wsparcie merytoryczne zespołów instalujących systemy monitoringu stanu technicznego obiektów budowlanych
• Określanie wymagań konstrukcyjnych dla różnych typów obiektów budowlanych, analiza danych z systemów pomiarowych

Oferujemy:
• Wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa,
• Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej branży przy realizacji projektów w kraju i za granicą,
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole, w jednej z najbardziej innowacyjnych firm polskich w/g rankingu "Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju - 2010" oraz rankingu "Innovator Małopolski 2011"
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek konstrukcje budowlane
• Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych
• Znajomość oprogramowania AutoCAD, SOFiSTiC lub podobnego
• Podstawowa znajomość tematyki pomiarowej w budownictwie
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Komunikatywność i zaangażowanie
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem na polskim rynku w dziedzinie projektowania i wdrażania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie