Inżynier Jakości

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, lidera w obsłudze łańcucha dostaw współpracującego z firmami z branż: lotniczej, motoryzacyjnej i obronnej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Inżynier JakościMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • odpowiedzialność za wszystkie oddziały firmy w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych;
  • doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością;
  • planowanie, organizowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych;
  • reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych;
  • koordynowanie i weryfikowanie działań korygujących/naprawczych;
  • kontrola procesów;
  • przygotowywanie raportów;
  • udział w działaniach udoskonalających.

Wymagania:

  • minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w zarządzaniu Systemem Zarządzania Jakością zgodnym z AS9100 lub ISO 14000 lub ISO 18000;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • praktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych;
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;
  • gotowość do odbywania podróży służbowych w wymiarze maksymalnie 1 tygodnia w miesiącu (głównie po Europie, raz w roku wizyta w Singapurze, raz w roku wizyta w USA).

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • Pakiet benefitów i pomoc w relokacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.