Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Codzienny nadzór nad jakością procesu i produktu.
  • Wprowadzanie procedur kontroli jakości.
  • Monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników jakościowych.
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji.
  • Udoskonalanie systemu jakości w celu spełnienia wymagań klienta i zapewnienia najwyższej jakości produktu.
  • Uczestniczenie w procesie zatwierdzania wyrobów (PPAP) i obsługi reklamacji (8D).
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji jakościowej (FMEA, Control Plan) i tworzeniu instrukcji pracy.
  • Uczestniczenie w procesie wdrażania zmian (opiniowanie zmian, weryfikacja skuteczności zmian).
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych.
  • Monitorowanie postępów jakości w ramach projektu.
  • Analiza problemów związanych z jakością produktu (reklamacje klienta).
  • Opracowywanie działań korygujących po audytach.
  • Raportowanie do przełożonego.
  • Współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania:

  • odpowiednie wykształcenie techniczne
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość narzędzi jakościowych i rozwiązywania problemów z obszaru jakości procesu
  • znajomość norm jakościowych
  • doświadczenie w audytowaniu nie jest wymagane ale będzie dodatkowym atutem
  • znajomość procesów obróbki metali (tłoczenie, zgrzewanie) będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność i samodzielność w pracy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku,
  • samodzielne stanowisko,
  • kursy i szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim.

Prezentacja firmy

Firma funkcjonuje od listopada 2018 roku. Kapitał polsko-koreański. Dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji