Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Środa Śląska

Główne zadania:

• Nadzór nad laboratorium pomiarowym oraz nad jakością produkowanych elementów,

• Bieżące rozwiązywanie problemów jakościowych,

• Kontakt z klientem,

• Analiza systemów pomiarowych,

• Odpowiedzialność za dokumentację jakościową

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne,

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata w dziale jakości,

• Dobra znajomość języka angielskiego,

• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

• Bardzo dobra znajomość narzędzi jakości,

• Znajomość narzędzi pomiarowych i metod pomiarowych,

• Bardzo dobra znajomość pakietu Office,

• Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- interesującą i odpowiedzialną pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości