Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.
Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.
TENNECO jest jednym z największych producentów i konstruktorów układów wydechowych. Naszymi kientami są m.in. Audi, BMW, Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Opel, Renault, Skoda, Smart, Toyota, Volvo, VW oraz klienci rynku części zamiennych.

Dla naszego zakładu w RYBNIKU zatrudnimy pracownika na stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI

Miejsce pracy: Rybnik

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • wspieranie procesów produkcyjnych w fazie uruchamiania (APQP) oraz produkcji seryjnej
  • przygotowywanie dokumentacji dotyczącej jakości produktu sporządzonej według wymagań klienta
  • rozpoznanie specyficznych wymagań klientów oraz ich wdrażanie i aktualizacja
  • przygotowywanie dokumentacji zwalniającej produkt (PPAP) i przedstawianie jej klientowi
  • przeprowadzanie analiz statystycznych procesów produkcyjnych dla celów min. PPAP, ciągłej poprawy, audiów
  • nadzór i analiza poziomu zadowolenia klienta
  • uczestniczenie w procesie rozpatrywania/analizy reklamacji
  • uczestnictwo w przygotowaniach oraz auditach zewnętrznych
  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie standardów jakości wdrażanych projektów
  • uczestnictwo w procesach rozwiązywania problemów jakościowych
  • współpraca z innymi działami w zakresie inżynierii jakości
  • przeprowadzanie auditów wewnętrznych
  • terminowe raportowanie rezultatów z podjętych działań

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii mechanicznej lub powiązanych z nią dziedzin
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe preferowane na stanowisku inżyniera jakości
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zakres obowiązków umożliwiający rozwój
  • uczestnictwo w szkoleniach
CV w języku polskim i angielskim prosimy przesłać wybierając przycisk aplikowania: