Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla jednego z naszych klientów, firmy produkcyjnej Philips Lighting z siedzibą w Pile, poszukujemy osoby na stanowisko:

inżynier jakości

Nr ref.: 29301
Praca stała
Lokalizacja: Piła

Zakres obowiązków:
  • tworzenie systemu zapewnienia, jakości produktu i procesu
  • zarządzanie jakością wyrobów / komponentów (wspólnie z SQE)
  • zarządzanie kosztami niejakości
  • prowadzenie audytów (np. wewnętrzne, dostawców, itp.)
  • Zarządzanie statystyczną kontrolą jakości wyrobów oraz materiałów i komponentów
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień jakościowych
  • kooperacja z dostawcami w zakresie ciągłej poprawy, jakości (w ścisłej współpracy z SQA)
  • przygotowywanie raportów, ich analiza i podejmowanie działań jakościowych
  • nadzór nad procesem wprowadzania zmian w zakresie ich wpływu na jakość (procesy, produkty, komponenty, wyposażenie, procedury); tworzenie planów kontroli procesu
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń i instruktaży w zakresie jakości
  • koordynowanie/nadzorowanie od strony merytorycznej pracy mniejszych grup pracowników

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (min. B2)
  • znajomość MS Office na poziomie zaawansowanym, mile widziana znajomość systemu SAP i oprogramowania Minitab
  • praktyczne doświadczenie w realizacji projektów DMAIC
  • znajomość norm ISO, IEC
  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym, inicjatywa w działaniu, orientacja na rezultat

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • praca w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)