Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej dostarczającej podzespoły maszyn i urządzeń, poszukujemy osoby na stanowisko:

inżynier jakości

Nr ref.: 40616
Praca stała
Lokalizacja: okolice Poznania

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie jakościowe bieżącej produkcji poprzez kontrolę jakościową realizowanych procesów i produkowanych wyrobów
  • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i ustalanie niezbędnych działań korygujących i zapobiegawczych
  • rozbudowa modułu jakościowego QC w systemie MRP (przy wsparciu działu IT)
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej związanej z realizacją procesów produkcyjnych
  • wdrażanie polityki zarządzania jakością ISO
  • współpraca z dostawcami – budowa systemu oceny jakościowej dostawców
  • przeprowadzanie szkoleń jakościowych pracowników produkcyjnych
  • inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem procesów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość podstawowych narzędzi i pojęć jakościowych
  • znajomość systemu jakości ISO9000
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • postawa proaktywna

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach międzynarodowej grupy
  • możliwość uczestnictwa w projektach typu greenfield

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)