Inżynier Jakości

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży technicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier JakościMiejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna częsciowo za każdy obszar jakości: współpraca z klientem, jakość produkcji oraz dostaw.

Zakres obowiązków:
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych
  • Analiza wskaźników jakościowych
  • Komunikacja z Klientem dotycząca obsługi zwrotów i reklamacji
  • Przygotowywanie analiz i raportów 8D
  • Opracowywanie raportów podsumowujących wyniki analiz i działań korygujących
  • Proponowanie usprawnień efektywności, bezpieczeństwa i niezawodności produktów
  • Przestrzeganie norm i standardów jakości w celu zapewnienia właściwej oceny produktów

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. roczne  doświadczenie na analogicznym stanowisku, mile widziane w firmie z branży motoryzacyjnej
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w przygotowaniu analiz i raportów 8D
  • Znajomość narzędzi: PPAP, SPC, MSA, FMEA

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie produkcyjnej o międzynarodowych strukturach
  • Pracę w gronie ekspertów
  • Benefity
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.