Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Obowiązki:

• Analiza systemów pomiarowych,

• Bieżące wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów jakościowych,

• nadzór, kalibracja nad środkami kontrolno-pomiarowymi

• przeprowadzanie procesu dopuszczenia części do produkcji seryjnej (wzorcowanie części) przeprowadzanie analizy statystycznych zdolności procesów, systemów pomiarowych

• Nadzór nad dokumentacją jakościową.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 2 lata,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
• Znajomość rysunku technicznego,
• Znajomość narzędzi jakości (FMEA, SPC, MSA) , narzędzi pomiarowych,
• Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
• Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość,
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość form wtryskowych i procesu wtrysku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- interesującą i odpowiedzialną pracę
- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości