Inżynier Jakości

Devire

Gliwice, śląskie

Devire

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wymagane min. 2 letnie doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zagadnień jakościowych (ISO/TS, PPAP, FMEA, MSA, SPC), certyfikat audytora wewnętrznego zgodnie z ISO-TS lub ISO 9001 będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługa komputera oraz pakietu Office (znajomość Lotus Notes będzie dodatkowym atutem)
  • Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • Współdziałanie i nadzorowanie budowy Systemu Zarządzania Jakością w oparciu o specyfikację ISO/TS 16949
  • Utrzymanie i rozwój systemu zarządzania jakością w obszarze produkcji
  • Kontakt z biurem sprzedaży w Niemczech (w języku angielskim), jak również z bezpośrednim klientem
  • Przygotowywanie dokumentacji zatwierdzeniowej do klienta (PPAP)
  • Obsługa reklamacji (od strony klienta jak i do dostawców)
  • Kontrola procesu produkcji oraz inspekcji (audyty wewnętrzne procesu oraz produktu)
  • Przygotowywanie certyfikatów zgodności dla poszczególnych partii produkcyjnych
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w wyniku znalezionych / zgłoszonych niezgodności
  • Przygotowywanie i prowadzenie wizyt / audytów klientów
  • Raportowanie w cyklu tygodniowym i miesięcznym

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Wsparcie rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (m.in. ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, pakiet medyczny itp.)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole