Michael Page Michael Page

Inżynier Jakości

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Inżyniera Jakości. Około 50% czasu pracy będzie stanowił kontakt z klientem i zarządzanie reklamacjami.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej ulokowana na Bielanach Wrocławskich.

Opis stanowiska

  • Wsparcie w opracowaniu procedur i instrukcji;
  • Nadzór nad dokumentacją systemową;
  • Opracowanie raportów i monitorowanie KPI i PPI ;
  • Zarządzanie bazą wewnętrznych niezgodności i oceną ich efektywności;
  • Opracowanie planu audytów systemowych i nadzór nad jego realizacją;
  • Organizacja audytów jednostek notyfikujących i klientów;
  • Współpraca z firmami outsourcigowymi, (PPAPy, reklamacje);
  • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych;
  • Ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością;

Profil kandydata

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive;
  • Bardzo dobra znajomość standardów ISO 9001 i IATF 16949;
  • Certyfikat audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2015 i IATF 16949
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i zarządzaniu systemem jakości;
  • Znajomość wymagań jakościowych oraz narzędzi jakości (SPC, FMEA, MSA, PPAP, 8D)
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zarządzania czasem
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Excel, PowerPoint, Outlook, Share point;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznej, międzynarodowej organizacji.
  • Ambitne i ciekawe zadania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielany Wrocławskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page