Inżynier Jakości

Miejsce pracy: 70-644 Szczecin

Firma produkcyjna zlokalizowana na terenie Szczecina poszukuje:

Inżyniera Jakości

Miejsce pracy : Szczecin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór jakościowy nad produkcją, przygotowywanie i zatwierdzanie dokumentacji (zgodnie z normą ISO 9001, PFMEA, raporty 8D);
  • Koordynowanie działań CAPA oraz procesu ciągłego doskonalenia Systemu Jakości
  • Zapewnianie zgodności produktu z wymaganiami klienta
  • Identyfikowanie problemów jakościowych oraz koordynowanie działań zmierzających do ich rozwiązywania
  • Tworzenie FMEA

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w firmy produkcyjnej, na stanowisku inżyniera/kontrolera jakości
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów jakościowych – mile widziane
  • Doświadczenie w firmie wykorzystującej do produkcji materiały kompozytowe – mile widziane
  • Znajomość środowiska Microsoft, środowiska CAD
  • Minimum komunikatywna znajomość j. angielskiego

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie jednozmianowym od pn do pt.
  • Pracę na samodzielnym stanowisku jako jedyny inżynier jakości w firmie z szybką możliwością
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowany ofertą, prosimy o przesłanie za pośrednictwem przycisku aplikuj.