Inżynier Jakości z j. niemieckim

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

OTTO Polska Specialist Staffing poszukuje dla swojego klienta - lidera na rynku w produkcji szyberdachów i systemów dachowych dla przemysłu motoryzacyjnego – osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Nr ref.: MD/IJN/10/14

Miejsce pracy: Września, woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie systemu jakości w produkcji (FMEA, APQP, PPAP, plany kontrolne, specyficzne wymagania kontrahenta)
  • Wdrożenie i utrzymanie planu kontroli specyficznych wymagań kontrahenta, ich monitorowanie i ocena realizacji
  • Kontrola jakości, zgodności z oczekiwanymi wymaganiami
  • Doradztwo i wsparcie w dziedzinie kontrolowania procesów, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (kontrahentów / dostawców)
  • Tworzenie sprawozdań w systemie 8D, QRF, NCR itp.
  • Przeprowadzanie analizy wewnętrznych audytów procesów i systemu oraz tworzenie wniosków i wdrażanie działań naprawczych
  • Wspieranie i współprowadzenie audytów zewnętrznych przeprowadzanych przez kontrahentów
  • Kontrola dokumentacji na poziomie hali produkcyjnej.
  • Ocena systemów pomiarowych
  • Rejestrowanie, monitorowanie niezgodności materiałów i produktów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Wysoką kulturę pracy
  • Zatrudnienie w firmie o polityce personalnej zorientowanej na rozwój pracownika i pracę zespołową

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne i związane z zarządzaniem jakością
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej poparte wymiernymi osiągnięciami, znajomość standardów norm ISO TS
  • Umiejętność diagnozowania przyczyn i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Niezależność, podejmowanie inicjatywy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy oraz za wszystkie nadesłane aplikacje.

Po więcej szczegółów dotyczących oferowanego stanowiska pracy oraz pracodawcy zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Osoba kontaktowa: Magdalena Dobrosielska, kom.: 519 687 816.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.