Inżynier Jakości w Centrum Prototypów (Centrum Techniczne)

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Weryfikowanie jakości dostarczonych komponentów i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z jakością komponentów
Tworzenie we współpracy z PE i ME planów kontroli procesu zgodnie z zasadami APQP
Wsparcie PE i ME przy tworzeniu procesu produkcyjnego budowy prototypów (PFC)
Certyfikowanie / audytowanie podzłożeń części i wyrobów gotowych
Zapewnienie weryfikacji próbek i dokumentacji pomiarowej w przypadku nowych lub zmienionych komponentów produkcyjnych i komponentów prototypowych
Nadzór nad dokumentacja jakościowa przygotowana do kontroli budowy części prototypowych
Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych
Analiza danych FTQ dla produkcji prototypowej
Dyspozycja części niezgodnych
Definiowanie i wsparcie przy wdrażania działań korygujących i zapobiegawczych
Opracowanie procedur jakościowych dotyczących produkcji prototypów

Wykształcenie wyższe techniczne
Doświadczenie w zakresie jakości, preferowana branża automotive
Znajomość metodologii FMEA
Preferowana wiedza na temat systemów EPS
Umiejętność czytania rysunku technicznego i znajomość podstaw GD&T
Umiejętność tworzenia / znajomości planów kontroli
Umiejętność pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku.
Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
Liczne szkolenia, zajęcia językowe.
Dofinansowanie do posiłków.
Dodatkowa opieka medyczna.
Bogaty pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", karty podarunkowe na święta, Multisport i wiele innych benefitów).
Atrakcyjny system wyróżnień pracowników.
Imprezy integracyjne.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive Poland jest polskim oddziałem Nexteer Automoti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji