Inżynier Jakości / Quality Engineer

Talent Partners

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. IJ2/9/15

Miejsce pracy: Żory

Najważniejsze obowiązki:

• analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych, a także koordynacja działań naprawczych,

• kontakt z Klientem w celu budowania relacji biznesowych oraz rozwiązywania problemów jakościowych

• koordynacja i przygotowanie dokumentacji PPAP, zatwierdzanie i kontrola wzorcowych wyrobów, tworzenie dokumentacji jakościowej

• koordynowanie działań związanych z rozwiązywaniem problemów jakościowych zgodnie z metodologią 8D

• rozpatrywanie reklamacji od klientów (nadzorowanie podejmowanych działań, archiwizacja reklamacji, tworzenie raportów 8D)

• nadzór dokumentacji jakościowej oraz wsparcie procesu APQP

• wspomaganie działu nowych uruchomień we wdrażaniu nowych projektów.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe inżynierskie,

• min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie z branży motoryzacyjnej,

• komunikatywna znajomość j. angielskiego,

• wiedza i doświadczenie dotyczące: PPAP, SPC, APQP, Raporty 8D,

• doświadczenie we współpracy z dużymi koncernami motoryzacyjnymi i ich dostawcami,

• znajomość ISO/TS 16949,

• samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

• ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowo powstającej firmie międzynarodowej,

• bardzo duże możliwości rozwoju i zbudowania swojej kariery zawodowej,

• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,

• kontakt z zakładami i technologiami w innych częściach świata.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria