Inżynier jakości produkcyjnej w Avio Polska

Avio Polska

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Avio Polska jest częścią międzynarodowej firmy General Electric (GE) i działa w sektorze lotniczym. Avio Polska produkuje w Bielsko Białej łopatki do silników lotniczych oraz posiada własne centrum R&D, którego zadaniem jest wsparcie produkcji silników GE oraz prace projektowe nad nowymi silnikami. Zakład w Bielsko- Białej zatrudnia obecnie ponad 500 pracowników.

Specjalista ds. jakości produkcyjnej raportuje bezpośrednio do Kierownika działu Jakości i jest odpowiedzialny za wprowadzanie oraz regularną weryfikację działań korygujących oraz zapobiegawczych oraz rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych w bezpośredniej wspołpracy z działem produkcji.

• Wprowadzanie oraz weryfikowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
• Raportowanie codziennych wyników jakościowych,
• Koordynowanie działań oraz redukcja ilości strat/złomów
• Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i wprowadzanie usprawnień procesów,
• Prowadzenie analiz PDCA,
• Uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych,
• Monitorowanie podstawowych wskaźników Jakościowych: FTY, CNQ, Losses, Kwarantanna,
• Współpraca z innymi działami m.in. Technologia, Inżynieria.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe Inżynierskie,
• Znajomość narzędzi jakościowych SPC/MSA/FMEA/5 why / Ishikawa
• Dobra znajomość rysunku technicznego,
• B. Dobra znajomość pakietu Office: Excel, PowerPoint, Word,
• Doświadczenie z LEAN Manufacturing,
• Dobra znajomość Języka Angielskiego,
• Komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Avio Polska jest częścią międzynarodowej grupy przemysłowej AVIO ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
• bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna VIA-MED, karta benefit, nagrody świąteczne itp.)
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości