Inżynier Jakości - Produkcja Farmaceutyczna

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości od strony walidacji procesów, produktu jak i rozwiązywanie przyczyn reklamacyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, lider w branżach chemicznej i farmaceutycznej. W związku z dalszymi planami rozbudowy zakładu aktualnie poszukujemy specjalisty na stanowisko Inżyniera Jakości.

Opis stanowiska

* Tworzenie i przygotowywanie standardów jakościowych dla procesów produkcyjnych,
* Doskonalenie dokumentacji jakościowej,
* Bezpośrednia współpraca z działami operacyjnymi,
* Ustalanie przyczyny źródłowej reklamacji i ustalania działań korygujących i zapobiegawczych,
* Nadzór jakościowy przy procesach produkcji,
* Praca z dokumentacją techniczną (tworzenie dokumentacji jakościowej i technologicznej),
* Weryfikacja produktu pod względem jakościowym,
* Monitorowanie wskaźników jakościowych,
* Prowadzenie działań jakościowych mających na celu poprawę wyników.

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe w dziedzinie farmacji lub chemii
* 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* Znajomość wymagań ICH Q7 oraz Prawa farmaceutycznego,
* Biegła znajomość w praktyce technik analizy ryzyka i technik jego ograniczania,
* Rozumienie procesów produkcyjnych, syntez chemicznych,
* Biegły angielski i doświadczenie w pisaniu listów reklamacyjnych
* Znajomości zagadnień walidacyjnych (walidacje czyszczenia, procesu,kwalifikacje IQ,OQ,PQ)
* Znajomość zasad GMP (produkcji farmaceutycznej).

Oferujemy

* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony,
* Interesująca praca w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku,
* Możliwość stałego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji,
* Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z bonusami,
* Pakiet świadczeń socjalnych,
* Szkolenia, narzędzia pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page