Inżynier jakości procesu

Moltton

Sosnowiec, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie aktualizacja dokumentacji jakościowej procesów produkcyjnych (Flow Chart, PFMEA, Plan Kontroli)
  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych
  • Analizowanie niezgodności, inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz koordynowanie wdrażania tych działań
  • Zatwierdzanie i wdrażanie modyfikacji produktów oraz procesów
  • Nadzór nad wynikami audytów wewnętrznych (analiza danych, planowanie i wdrażanie działań korygujących)
  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania wyrobów u klienta – PPAP.
  • Monitoring zgodności dokumentacji z wymaganiami
  • Nadzór nad wynikami audytów procesu oraz analiz rozwiązywania problemów dotyczących procesów produkcyjnych itd.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość systemów zarządzania ISOTS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001
  • Znajomość narzędzi zarządzania jakością: FMEA, PPAP, 8D, Control Plan, 5Why, QRQC, Ishikawa
  • Znajomość metod statystycznych (np.SPC)
  • Znajomość Lean Manufacturing /WCM
  • Umiejętność wykorzystania technik i narzędzi jakościowych w praktyce
  • Znajomość technik auditowania
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, normy itd.)
  • Zdolności analityczne, innowacyjność, komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie produkcyjnej o międzynarodowych strukturach,
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Możliwość rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton