inżynier jakości (praca projektowa)

Randstad Polska Sp. z o.o.

okolice Bielska-Białej, śląskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, który jest światowym liderem oferującym wysokiej jakości usługi dla branży motoryzacyjnej oraz jej dostawców poszukuję czterech osób na stanowisko:

Nr ref.: 41600
Praca stała
Lokalizacja: okolice Bielska-Białej

Zakres obowiązków:
  • analiza, nadzór oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego u klienta w celu spełnienia standardów jakości
  • nadzór nad Specyficznymi wymaganiami klienta, spełnianie tych wymagań
  • realizowanie działań związanych z zatwierdzaniem komponentów, PPAP
  • czynny udział w analizie PFMEA, tworzenie, wdrożenie oraz szkolenie z wdrożonej dokumentacji APQP (Flow Chart, Control Plan, Instrukcje Pracy, inne)
  • rozwiązywanie problemów jakościowych
  • nadzór nad selekcją wyrobu niezgodnego u klienta
  • opracowywanie planu działań dla klienta, koordynowanie oraz pomoc w realizacji założonych działań
  • uczestnictwo we wdrożeniech
  • przeprowadzanie audytów procesu, produktu, warsztatów z narzędzi jakości
  • nadzór nad dostawcą, weryfikacja działań poreklamacyjnych dostawców, weryfikacja PPAP dostawcy, rozwój dostawców.
  • przeprowadzanie szkoleń z tematyki jakości

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze jakości)
  • doświadczenie około 2-4 lat na podobnym stanowisko w branży motoryzacyjnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym
  • znajomość metod i narzędzi stosowanych w jakości
  • doświadczenie w realizowanie działań związanych z zatwierdzaniem komponentów, PPAP
  • umiejętność współpracy w grupie
  • kompetencje w zakresie kontaktu z klientem
  • otwartość

Oferta:
  • aktrakcyjne wynagrodzenie
  • praca przy ciekawych, nierutynowych projektach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)