BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o.
BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Nowoczesne fabryki i Centrum Badawczo – Rozwojowe zostały zlokalizowane przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym i dostarczają swoje produkty m. in. dla takich Klientów jak Fiat/GM, Ford, Audi, Volkswagen czy Jaguar.

Poszukujemy ambitnych, lubiących wyzwania osób do zakładu produkcyjnego transmission systems na następujące stanowisko:

Inżynier Jakości Klienta

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki i odpowiedzialność:

  • Komunikacja z klientem w fazie projektu, produkcji w toku i gwarancji
  • Ocena wyrobu dotycząca jego zgodności z wymaganiami Klienta oraz BorgWarner
  • Przygotowanie zatwierdzeń wyrobu wg PPAP dla klienta
  • Zarządzanie audytami klienta oraz audytami wewnętrznymi
  • Weryfikacja i analiza bieżących problemów jakościowych
  • Informowanie klienta o podjętych działaniach korygujących lub zapobiegawczych
  • Zarządzanie i akceptacja wskaźników i kosztów gwarancyjnych
  • Monitorowanie i prowadzenie akcji związanych z rozwojem produktu
  • Ocena, monitorowanie i podnoszenie satysfakcji klienta
  • Monitorowanie i raportowanie do zarządu wskaźników jakościowych klienta
  • Komunikacja z innymi działami dotycząca wymagań klienta
  • Weryfikacja i przygotowanie procedur instrukcji jakościowych
  • Wspomaganie liderów w przygotowywaniu FMEA i planów kontroli

Wymagania i umiejętności:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku w dziale jakości w branży motoryzacyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego jako dodatkowy atut
  • Zarządzanie zatwierdzeniem wyrobu wg wymagań PPAP
  • Metodologia analizy wg. 8D, 5dlaczego, analizy przyczyn źródłowych, FMEA,
  • Znajomość normy ISO/TS 16949
  • Umiejętność analitycznego rozwiązywanie problemów
  • Doskonała komunikacja bezpośrednia i pośrednia
  • Sterowanie wprowadzaniem działań korygujących i prewencyjnych
  • Obsługa narzędzi standardowego oprogramowania (MS-Office, SAP R3)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (normy, rysunki, specyfikacje)

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.