Idea HR Doradztwo Personalne s.c.
IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego klienta, firmy z udziałem kapitału zagranicznego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier Jakości i Procesu

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie jakością zgodne z przyjętymi normami
  • Doskonalenie procesów przy współpracy z innymi działami firmy
  • Bezpośredni kontakt z Klientem oraz rozpatrywanie reklamacji
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Raportowanie wyników kontroli do Dyrekcji
  • Udział w tworzeniu instrukcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale jakości
  • Biegła znajomość obsługi komputera i MS Office
  • Znajomość systemów jakości i procedur
  • Zdolności komunikacyjne i sumienność podczas wykonywania zadań i obowiązków
  • Analityczne myślenie
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.