Inżynier jakości ds walidacji

Michael Page

dolnoslaskie, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, będącego liderem w swoim sektorze poszukujemy obecnie inżyniera jakości z minimum 3 letnim doświadczeniem we wdrażaniu nowych produktów.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to firma międzynarodowa, produkująca m.in. dla branży motoryzacyjnej. Z uwagi na ekspansję na rynku, poszukuje Inżyniera Jakości w dziale walidacji, który byłby chętny do dzielenia się wiedzą z innymi Członkami Zespołu. Firma stawia na partnerskie relacje, szereg szkoleń, rozwój wewnątrz organizacji oraz dużą higienę pracy.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad procesem zatwierdzania wyrobów do produkcji, z gromadzeniem oraz wykonywanie części dokumentacji tego procesu - prowadzenie PPAP-ów;
  • Aktualizacja i rozwój Planów Kontroli oraz związanej z nimi dokumentacji jakościowej na linii produkcyjnej - nadzór nad realizacją Contro Planu i powstającymi zapisami;
  • Prowadzenie analizy reklamacji i ustalanie oraz realizacja części działań korygujących wynikających z analizy reklamacji - przygotowywanie raportów 8D.
  • Wdrażanie narzędzi SPC i MSA na linii produkcyjnej oraz analiza ich wyników z wdrażaniem działań korygujących;
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszeń w obszarze Kontroli Jakości i Systemu Zarządzania Jakością (ISO9001 / TS16949);

Profil kandydata

  • Praktyczna znajomość procesu i doświadczenie z zakresu zatwierdzania części do produkcji w przemyśle motoryzacyjnym (PPAP)
  • Znajomość narzędzi z obszaru Zapewnienia Jakości FMEA, MSA, SPC oraz ich praktycznego zastosowania w środowisku produkcyjnym
  • Doświadczenie z obszaru rozwiązywania problemów jakościowych i wdrażania działań korygujących do niezgodności oraz kontroli jakości.
  • Znajomość standardów jakości ISO/TS16949 i standardów środowiskowych ISO 14001.
  • Umiejętność analizy i interpretacji rysunków technicznych oraz specyfikacji materiałowych
  • Umiejętność pracy w grupie (także międzynarodowej) i zaangazowanie w realizacji powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie z obszaru programowaniu współrzędnościowych maszyn pomiarowych (CMM) lub obróbki plastycznej metali (tłoczenie).
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Interesująca technologia, możliwość rozwoju, pakiet socjalny.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: dolnoslaskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page