Inżynier jakości ds. klientów

Axell Polska

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Axell Polska 2004 (nr rej. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

- utrzymywanie stałych relacji z klientem w kwestiach jakościowych związanych z nowymi projektami w tym przygotowanie niezbędnych danych i raportów odnośnie postępów w projekcie
- zapewnienie jakości produkowanego wyrobu dla klienta
- walidacja produktu i procesu nowych uruchomień pod względem jakościowym
- zarządzanie poszczególnymi fazami rozwoju projektu pod względem jakościowym zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta.
- rozwiązywanie problemów jakościowych w trakcie procesu wdrażania nowych produktów i realizacji nowych projektów
- raportowanie do kierownika projektu informacji na temat anomalii i ryzyku związanym z osiągnięciem celów jakościowych i terminów założonych w projekcie
- współpraca z zespołem projektowym w zakresie spraw związanych z rozwojem jakości produktów.

Oferujemy:

- dużą autonomię
- rozwój kompetencji w ramach polityki szkoleniowej firmy
- pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
- forma zatrudnienia: umowa o pracę 1/1 etat

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum rok
- komunikatywna znajomość języka francuskiego oraz angielskiego
- wiedza i doświadczenie z zakresu normy ISO TS 16949
- znajomość narzędzi i metodologii jakościowej (8D, APQP, FMEA, PPAP etc.)
- umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji